Rugpjūčio 15 d. Virbalio miestelis kvietė rajono gyventojus į tradicinius Žolinių atlaidus. Šiais metais kartu su Žolinių švente paminėtas ir 425 metų Magdeburgo teisių suteikimo Virbalio miestui jubiliejus.

Virbalio Žolinių atlaiduose apsilankė ir su gražia sukaktimi sveikino LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.
Meras pasidžiaugė, kad Virbalis keičiasi, gražėja ir prie šių pokyčių prisideda visi miestelio gyventojai. Virbalio miesto 425 metų jubiliejaus proga meras apdovanojo Mero padėkos raštais Virbalio kultūros namų kapelos „Pliumpa“ kolektyvą, už sėkmingą dalyvavimą konkurse „Grok, Jurgeli“ bei Virbalio vardo garsinimą. Už ilgametę pastoracinę, vienijančią veiklą Virbalio parapijoje padėkota Virbalio Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonui Gediminui Marcinkevičiui. Padėkos raštas už ilgametį darbą Virbalio ambulatorijoje ir nuoširdų rūpestį vietos bendruomenės nariais įteiktas ir VŠĮ Kybartų pirminės sveikatos priežiūros centro Virbalio ambulatorijos bendrosios praktikos slaugytojai Onai Bielskuvienei.
Tradicinė miestelio šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Virbalio Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje. Vėliau veiksmas persikėlė į miesto parką, kuriame šurmuliavo amatininkų mugė.
 Žolinės jomarke savo amatus ir darbus demonstravo miestelio meistrai, amatininkai. Čia buvo galima paragauti gardžių bulvinių blynų, Virbalio medžiotojų pagamintos šiurpos. Norintys galėjo įsigyti amatininkų dirbinių ar pabandyti patys juos pasigaminti.
Atvykusieji į renginį galėjo pamatyti, kaip atrodė istorinis Virbalio miestas – šimtmečio senumo vaizdai iškilo senųjų fotografijų parodoje. Susirinkusieji taip pat smalsiai apžiūrinėjo „Senų vežimų klubo“ automobilių parodą bei Virbalio medžiotojų klubo „Beržas“ trofėjus.
Savo pramogų zoną turėjo ir mažieji šventės dalyviai – vaikai galėjo pasisupti karuselėje, pašokinėti ant batutų, o vakarėjant smagiai padūkti putų šou.
Apniukęs dangus ir lietus nesugadino šventinės nuotaikos – iki pat vėlumos virbaliečiai ir šventės svečiai klausėsi koncerto, dalyvavo šauniųjų brolių vienuolių surengtoje linksmoje loterijoje bei sulaukę vidurnakčio stebėjo dangų nušviečiančius fejerverkus.

Vilkaviškio r. sav. administracijos informacija